Agata Martin

Kıdemli İş Koçu (PL)/ Genç Muhasebe Yöneticisi
agata.martin@egpersoneel.nl

Anita van Wingerden

Devamsızlık yöneticisi
verzuim@houseofwork.nl

Aslı Özel

Ofis Türkiye, İzmir (House of Work)
asli.ozel@houseofwork.nl

Bogdan Blaj

İş Koçu (RO/HU)
Bogdan.Blaj@egpersoneel.nl

Carlo Zuidgeest

Genç proje yöneticisi
carlo.zuidgeest@egpersoneel.nl

Edwin Grootscholten

Genel Müdür
edwin.grootscholten@egpersoneel.nl

Erna Veenman

Çalışan bordrosu yönetimi
Erna.Veenman@egpersoneel.nl

Ingrid Zuidgeest

Mali müdür
ingrid.zuidgeest@egpersoneel.nl

Jelle Paar

Kıdemli Koordinatör
jelle.paar@egpersoneel.nl

Kiona van den Burg

Çalışan bordrosu yönetimi
kiona.vanderburg@egpersoneel.nl

Krzysztof Debowski

Tesis çalışanı
facility@houseofwork.nl

Krzysztof Walocha

Ulaşım Planlayıcısı
Krzysztof.Walocha@houseofwork.nl

Maria van den Berg

Mali yönetim asistanı
Maria.vandenBerg@egpersoneel.nl

Leon Grootscholten

Işletme müdürü
leon.grootscholten@egpersoneel.nl

Lina Zemgulyte

Işe alım görevlisi
Lina.Zemgulyte@egpersoneel.nl 06 - 262 281 15

Lisa Grootscholten

Çalışan bordrosu yönetimi
lisa.grootscholten@egpersoneel.nl

Marcin Los

İş Koçu (PL)
marcin.los@egpersoneel.nl

Marcin Partyka

Kıdemli İş Koçu (PL)
marcin.partyka@egpersoneel.nl

Merel Ros

Takım lideri bordro yönetimi
merel.ros@egpersoneel.nl

Merve Altınsoy

Ofis Türkiye, İzmir (House of Work)
merve.altinsoy@houseofwork.nl

Monika Krupa

Resepsiyonist
Monika.Krupa@houseofwork.nl

Monique van Winden

Çalışan bordrosu yönetimi
Monique.vanWinden@egpersoneel.nl

Olga Witkowska

Kıdemli İş Koçu (PL)
olga.witkowska@egpersoneel.nl

Patrick Tetteroo

Yeni işletme müdürü
patrick.tetteroo@egpersoneel.nl 0653191167

Piotr Karwat

Kıdemli İş Koçu (PL)/ Genç Muhasebe Yöneticisi
piotr.karwat@egpersoneel.nl

Rafal Nylec

Tesis çalışanı
Rafal.Nylec@egpersoneel.nl

Raymond Grootscholten

Kıdemli Koordinatör
raymond.grootscholten@egpersoneel.nl

Rob Jansen

Tesis çalışanı
facility@houseofwork.nl

Ronald de Boer

Operasyon Sorumlusu
ronald.deboer@houseofwork.nl

Ronald van der Ende

Kıdemli Koordinatör
ronald.vanderende@egpersoneel.nl

Rozemarijn van Steensel

Kıdemli Koordinatör
rozemarijn.vansteensel@egpersoneel.nl

Sam van der Kraan

Çalışan bordrosu yönetimi
Sam.vanderKraan@houseofwork.nl

Sanne de Gier

İşe alım ve seçim
Sanne.degier@houseofwork.nl

Shannen Boudri

Çalışan bordrosu yönetimi
Shannen.Boudri@houseofwork.nl

Solaiska Hooi

Mali yönetim asistanı
Solaiska.Hooi@houseofwork.nl

Tess Grootscholten

Çalışan bordrosu yönetimi
Tess.Grootscholten@egpersoneel.nl

Tessa Biro

Kıdemli İş Koçu (RO/HU)
tessa.verbeekbiro@egpersoneel.nl

Weronika Krogulec

Işe alım görevlisi
Weronika.Krogulec@egpersoneel.nl 06 - 260 294 30

Zhanna Dolina

Işe alım görevlisi
Zhanna.Dolina@egpersoneel.nl 06 - 513 163 46