Agata Martin

Jobcoach principal PL/ Manager de cont junior
agata.martin@egpersoneel.nl

Anita van Wingerden

Manager absenteism
verzuim@egpersoneel.nl

Aslı Özel

Birou Turcia, Izmir (House of Work)
asli.ozel@houseofwork.nl

Bogdan Blaj

Jobcoach RO/HU
Bogdan.Blaj@egpersoneel.nl

Carlo Zuidgeest

Manager de proiect junior
carlo.zuidgeest@egpersoneel.nl

Charlene Huisman

Salarizare personal
charlene.huisman@egpersoneel.nl

Edwin Grootscholten

Director General
edwin.grootscholten@egpersoneel.nl

Esther Grootscholten

Asistent Administrativ
esther.grootscholten@egpersoneel.nl

Ingrid Zuidgeest

Director financiar
ingrid.zuidgeest@egpersoneel.nl

Jelle Paar

Manager cont
jelle.paar@egpersoneel.nl

Kiona van den Burg

Salarizare personal
kiona.vanderburg@egpersoneel.nl

Krysztof Debowski

Angajat unitate
facility@egpersoneel.nl

Maria van den Berg

Salarizare personal
Maria.vandenBerg@egpersoneel.nl

Leon Grootscholten

Director operațional
leon.grootscholten@egpersoneel.nl

Lina Zemgulyte

Recrutare
Lina.Zemgulyte@egpersoneel.nl

Lotte van Uffelen

Salarizare personal
lotte.vanuffelen@egpersoneel.nl

Malgorzata Gatti

Recrutare
malgorzata.noras@egpersoneel.nl

Marcin Los

Jobcoach PL
marcin.los@egpersoneel.nl

Marcin Partyka

Jobcoach principal PL
marcin.partyka@egpersoneel.nl

Mascha van der Knaap

Salarizare personal
Mascha.vanderKnaap@egpersoneel.nl

Merel Ros

Teamleader Salarizare personal
merel.ros@egpersoneel.nl

Merve Altınsoy

Birou Turcia, Izmir (House of Work)
merve.altinsoy@houseofwork.nl

Miroslaw Sarnacki

Planificator de transport
Miroslaw.Sarnacki@egpersoneel.nl

Monique van Winden

Salarizare personal
Monique.vanWinden@egpersoneel.nl

Olga Witkowska

Jobcoach principal PL
olga.witkowska@egpersoneel.nl

Patrick Tetteroo

Manager comercial (Nou)
patrick.tetteroo@egpersoneel.nl

Piotr Karwat

Jobcoach principal PL/ Manager de cont junior
piotr.karwat@egpersoneel.nl

Rafal Nylec

Angajat unitate
Rafal.Nylec@egpersoneel.nl

Raymond Grootscholten

Manager de cont
raymond.grootscholten@egpersoneel.nl

Rob Jansen

Manager unitate
facility@egpersoneel.nl

Ronald de Boer

Manager operațional
ronald.deboer@egpersoneel.nl

Ronald van der Ende

Manager de cont
ronald.vanderende@egpersoneel.nl

Rozemarijn van Steensel

Manager de cont
rozemarijn.vansteensel@egpersoneel.nl

Sanne de Gier

Coordonator de recrutare
Sanne.degier@houseofwork.nl

Shannen Boudri

Salarizare personal
Shannen.Boudri@houseofwork.nl

Suzan Zuidgeest

Asistent Administrativ
Suzan.Zuidgeest@egpersoneel.nl

Tessa Biro

Jobcoach principal RO/HU
tessa.verbeekbiro@egpersoneel.nl

Weronika Krogulec

Recrutare
Weronika.Krogulec@egpersoneel.nl

Zhanna Dolina

Recrutare
Zhanna.Dolina@egpersoneel.nl