Agata Martin

Coordonator principal PL
agata.martin@egpersoneel.nl

Anita van Wingerden

Manager absenteism
verzuim@egpersoneel.nl

Carlo Zuidgeest

Junior Project Manager
carlo.zuidgeest@egpersoneel.nl

Charlene Huisman

Salarizare personal
charlene.huisman@egpersoneel.nl

Daniel Jasionowski

Angajat unitate
daniel.jasionowski@egpersoneel.nl

Edwin Grootscholten

Director General
edwin.grootscholten@egpersoneel.nl

Elzbieta Gallos

Senior Coordonator PL
elzbieta.gallos@egpersoneel.nl

Esra Akbolat

Salarizare personal
esra.akbolat@egpersoneel.nl

Esther Grootscholten

Asistent Administrativ
esther.grootscholten@egpersoneel.nl

Ingrid Zuidgeest

Director financiar
ingrid.zuidgeest@egpersoneel.nl

Jelle Paar

Manager cont
jelle.paar@egpersoneel.nl

Kinga Banas-Zarska

Recrutare
kinga.banas@egpersoneel.nl

Kiona van den Burg

Salarizare personal
kiona.vanderburg@egpersoneel.nl

Krysztof Debowski

Angajat unitate
facility@egpersoneel.nl

Laura Schalkoord - van der Hoeven

Assistent Controller
laura.schalkoord@egpersoneel.nl

Leon Grootscholten

Director operațional
leon.grootscholten@egpersoneel.nl

Lotte van Uffelen

Medewerker Loonadministratie
lotte.vanuffelen@egpersoneel.nl

Malgorzata Noras

Recrutare
malgorzata.noras@egpersoneel.nl

Marcin Los

Planificator transport
marcin.los@egpersoneel.nl

Marcin Partyka

Senior Coördinator PL
marcin.partyka@egpersoneel.nl

Merel Ros

Teamleader Salarizare personal
merel.ros@egpersoneel.nl

Olga Witkowska

Senior Coordonator PL
olga.witkowska@egpersoneel.nl

Patrick Tetteroo

Manager comercial (Nou)
patrick.tetteroo@egpersoneel.nl

Piotr Karwat

Coordonator principal PL
piotr.karwat@egpersoneel.nl

Raymond Grootscholten

Account Manager
raymond.grootscholten@egpersoneel.nl

Rob Jansen

Manager unitate
facility@egpersoneel.nl

Ronald van der Ende

Manager de cont
ronald.vanderende@egpersoneel.nl

Rozemarijn van Steensel

Manager de cont
rozemarijn.vansteensel@egpersoneel.nl

Tessa Biro

Coordonator principal RO/HU
tessa.verbeekbiro@egpersoneel.nl